روش های دریافت اینترنت رایگان سیم کارت ایرانسل
1397/9/25 17:34 22486

روش های دریافت اینترنت رایگان ایرانسل


در این مطلب قصد داریم تا راه های دریافت اینترنت رایگان ایرانسل و نیز مکالمه رایگان و یا به صرفه را بررسی نماییم.

خرید کردن با استفاده از کوپن و کدهای تخفیف علاوه بر مزیت اقتصادیی که دارد ، حس رضایت و تشویق به استفاده مجدد از خدمات را افزایش می دهد.
در این میان اپراتورهای تلفن همراه علاقه مندان بیشتری دارند و دریافت اینترنت هدیه یکی از سوالات و جست و جوهای همیشگی ماست.
اپراتورها برای جذب کاربر بیشتر، علاوه بر طرح های دوره ای و تشویقی ، طرح های ثابتی برای ترغیب کاربران به استفاده از خدمات آنها دارند که در این مطلب به شرح طرح های ثابت دریافت اینترنت و مکالمه رایگان از اپراتور ایرانسل می پردازیم.
در ادامه طرح های موجود به همراه نحوه دریافت و استفاده را توضیح خواهیم داد.
توجه داشته باشید که طبق گفته اپراتور ایرانسل ، دریافت بسته های اینترنت هدیه، ظرف حداکثر ۷۲ ساعت فعال می‌شوند.
و در صورت بروز هر گونه مشکلی می توانید با شماره های پشتیبانی زیر در تماس باشید.
700 (از خطوط ایرانسل)
09377000000 (از سایر خطوط)

1.وقت روشن کردن سیم‌کارت!


ویژه سیم کارت های دائمی و اعتباری
اگر سیم ‌کارت ایرانسلی شما بیش از ۹۰ روز خاموش بوده یا ۳۰ روز از آخرین باری که از اینترنت همراه استفاده کرده‌اید گذشته است، زمان آن رسیده تا دوباره سیم‌کارت ‌تان را روشن یا از اینترنت همراهتان استفاده کنید. در این صورت علاوه‌ بر شرکت در قرعه کشی ۱۰۰ گوشی هوشمند، یکی از هدایای زیر را نیز دریافت می‌کنید:
۱ گیگابایت اینترنت رایگان
۱۰۰ دقیقه مکالمه رایگان
۵۰ گیگابایت اینترنت همراه فقط ۱۰۰۰ تومان


2. 5 گیگا بایت هدیه برای ویرایش اطلاعات اینترنت ثابت!


ویژه سیم کارت های اعتباری
همه مشترکان اعتباری اینترنت نسل ۴ ثابت ایرانسل می‌توانند اطلاعات کاربری (شامل نشانی پست الکترونیکی و شماره تلفن همراه) خود را در صفحه ویرایش اطلاعات مشترکان به‌روزرسانی کنند و یک بسته اینترنت ۵ گیگابایتی هفت روزه هدیه بگیرند. این بسته پس از تایید نشانی پست الکترونیکی و شماره تلفن همراه کاربر (از طریق رمز یکبار مصرف پیامک شده)، فعال خواهد شد.

3. ۱ گیگابایت اینترنت رایگان، هدیه استفاده از شارژ خودکار


ویژه سیم کارت های دائمی و اعتباری
شما مشترکان ایرانسل با استفاده از سرویس «شارژ خودکار» می‌توانید به صورت خودکار قبض سیم‌کارت دائمی خود را پرداخت یا حساب سیم‌کارت اعتباری خود را شارژ کنید.
•    با فعالسازی و اولین استفاده از سرویس یک گیگابایت اینترنت هدیه دریافت کنید.
•    با ارسال شماره دوستان ایرانسلی خود به سرشماره ۳۱۲۱ و دعوت از آنها به فعالسازی این سرویس، هر دو از ۱ گیگابایت اینترنت رایگان لذت ببرید.
•    بسته‌های اینترنت هدیه فقط تا پایان همان روز اعتبار خواهند داشت.

4. تکان شگفت انگیز!


ویژه سیم کارت های دائمی و اعتباری
هر روز در قسمت «تکان شگفت‌انگیز» اپلیکیشن ایرانسل‌ من تلفن همراه خود را تکان دهید و بسته‌های گوناگون پیامک، تماس و اینترنت هدیه بگیرید.

5. صورتحساب کاغذی خود را حذف کنید و هدیه بگیرید


ویژه سیم کارت های دائمی
شما مشترکان دائمی ایرانسل می‌توانید با شرکت در کمپین حذف قبض کاغذی سیم‌کارت خود، علاوه بر مشارکت در حفظ محیط زیست، از ۲ گیگابایت اینترنت همراه هم بهره‌مند شوید. برای حذف قبض کاغذی سیم‌کارت خود می‌توانید به اپلیکیشن ایرانسل ‌من مراجعه کنید یا عدد ۱ را به ۲۴۶۵ بفرستید.

6. ۱ گیگابایت اینترنت هدیه در لنز منتظر شماست!


ویژه سیم کارت های دائمی و اعتباری
اگر دوستان ایرانسلی‌ تان هنوز با اپلیکیشن «لنز» آشنا نشده‌اند می‌توانید با ارسال شماره تلفن همراهشان به ۳۱۱۳ و یا وارد کردن شماره آنها در قسمت «جایزه دعوت از دوستان» در اپلیکیشن ایرانسل ‌من، آنها را دعوت کنید لنز را دانلود کنند.
کافیست دوست ایرانسلی شما لنز را نصب و در آن ثبت‌نام کند تا هر دو از ۱ گیگابایت اینترنت پرسرعت یک روزه بهره‌مند شوید.
•    بسته ۱ گیگابایتی تا پایان روزی که در آن فعال شده اعتبار خواهد داشت.

7. ۱گیگابایت اینترنت هدیه منتظر شماست!


ویژه سیم کارت های دائمی و اعتباری
اگر دوست ایرانسلیتان بیش از ۱ ماه از اینترنت همراه استفاده نکرده، شماره‌اش را به ۳۱۳۰ پیامک کنید تا با اولین استفاده او از اینترنت همراه، هر دو ۱ گیگابایت اینترنت رایگان بگیرید.
•    بسته ۱ گیگابایتی تا پایان روزی که در آن فعال شده اعتبار خواهد داشت.

8. هدیه دعوت از دوستان


ویژه سیم کارت های دائمی و اعتباری
با ارسال شماره دوستان ایرانسلی خود به سرشماره ۳۱۱۶ و دعوت آنها به تبدیل سیم‌کارتشان به 4G  هر دو از ۱ گیگابایت اینترنت رایگان لذت ببرید! ۱ گیگابایت اینترنت رایگان به محض شروع استفاده وی از اینترنت 4G  به هر دوی شما تعلق می‌گیرد.
•    برای استفاده از این طرح، دوست ایرانسلی شما باید گوشی 4G  داشته باشد.
•    بسته ۱ گیگابایتی تا پایان روزی که در آن فعال شده اعتبار خواهد داشت.
توضیح اپراتور ایرانسل: 
با ارسال شماره دوستان ایرانسلی که سیمکارت معمولی ایرانسل دارند به سرشماره ۳۱۲۱ در صورت تعویض سیمکارت به نسل چهار توسط ایشان و استفاده از گوشی با قابلیت نسل چهار (بصورت مداوم) و اینترنت همراه نسل چهار هر دو مشترک از یک روز اینترنت نامحدود رایگان برخوردار میگردند.

9. ۱ گیگابایت اینترنت هدیه برای شما و دوستانتان


ویژه سیم کارت های دائمی و اعتباری
شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن «ایرانسل‌من» دوستان ایرانسلی خود را دعوت کنید تا این برنامه را نصب کنند و به ازای هر ایرانسلی که با دعوت شما این برنامه را نصب کند، هر دوی شما از ۱ گیگابایت اینترنت رایگان برخوردار می‌شوید!
بسته اینترنت هدیه ۱ روزه، فقط تا پایان همان روز اعتبار خواهد داشت.
•    این هدیه روزانه تنها یک بار برای شما فعال می‌شود.

10. شگفتی ادامه دارد!


ویژه سیم کارت های اعتباری
شما مشترکان اعتباری می‌توانید هر روز با شماره‌گیری کد #۱*۴۴۴۴* و پرداخت تنها ۱۵۰ تومان، ۳۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی داشته باشید!
•    این بسته بلافاصله پس از شماره‌گیری کد فعال می‌شود و شما می‌توانید در هر تعداد تماس که مایل بودید ۳۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی داشته باشید.
•    مکالمه‌های ۱۰ برابری و بسته‌های اینترنت تخفیفی هم همچنان در کد شگفتی‌ها در دسترس شما هستند.

11. هدایای تبدیل سیم‌ کارت به دائمی


ویژه سیم کارت های اعتباری
همه شما مشترکان اعتباری عزیز می‌توانید در صورت تمایل، به سادگی و با پرداخت تنها ۵۰.۰۰۰ تومان سیم‌کارت خود را به دائمی تبدیل کنید.
بدین ترتیب، علاوه بر اینکه تمامی تماس‌های داخل کشور شما (صرفنظر از اپراتور و مقصد تماس) با تعرفه ثابت محاسبه می‌شود، از هدایا و طرح ‌های تشویقی متنوع از جمله ۲۰ گیگابایت اینترنت همراه هدیه با اعتبار ۳۰ روز نیز بهره‌مند می‌شوید.

12. سریع باش تا برنده باشی


ویژه سیم کارت های دائمی و اعتباری
اگر گوشی شما از فناوری 4G پشتیبانی می‌کند، می‌توانید با ارتقای سیم‌کارت فعلی خود به یوسیم (نسل ۴ و ۴/۵) از ۱۴ گیگابایت اینترنت همراه هدیه ۱۴ روزه بهره‌مند شوید.

13. شارژ شگفت‌انگیز پلکانی


ویژه سیم کارت های اعتباری
شما مشترکان اعتباری می‌توانید در زمان خرید شارژ تا ۳۰ درصد اعتبار هدیه دریافت کنید. شما می‌توانید از اعتبار هدیه خود برای برقراری مکالمه‌، ارسال پیامک و پیام چندرسانه‌ای ایرانسلی و یا استفاده از اینترنت همراه بهره بگیرید.

14. سیم‌کارت‌تان را روشن کنید و اینترنت هدیه بگیرید!


ویژه سیم کارت های دائمی و اعتباری
اگر سیم‌کارت ایرانسلی شما به مدت ۱ ماه خاموش بوده، آن را روشن کنید و ۱ گیگابایت اینترنت همراه با اعتبار همان روز هدیه بگیرید!
از اینترنت پرسرعت همراه لذت ببرید!

15.تا ۸۰ درصد تخفیف در جزیره هوشمند ایرانسل


ویژه سیم کارت های دائمی و اعتباری
شما مشترکان ایرانسل می توانید در جزیره هوشمند تا ۸۰ درصد تخفیف را در تماس‌های ایرانسلی خود تجربه کنید! برای استفاده از تخفیف‌های هوشمند کافیست با شماره‌گیری #۱*۱۳۵* از خط اعتباری یا دائمی خود، به صورت رایگان عضو این سرویس شوید.

16. شماره گیری کد 4444

با شماره گیری کد ussd:*4444*2*1# یک بسته اینترنت ۱ گیگابایتی با اعتبار یک ساعت و با قیمتی شگفت انگیز به شما پیشنهاد میشود. قیمت این بسته اینترنت با توجه به ساعت شماره گیری کد متغیر بوده و حداکثر ۲۰۰۰ تومان میباشد، در برخی ساعات بسته به صورت رایگان نیز ارائه میشود.

17.دعوت از دوستان به ترابرد به ایرانسل

با ارسال شماره دوستان غیرایرانسلی خود به 3131 آنهارابه شبکه ایرانسل دعوت کنید و با ترابرد هر کدامشان 2 گیگابایت اینترنت 7 روزه هدیه بگیرید.

منبع: https://goo.gl/UDT7LY