شرایط استفاده از خدمات

 

به سایت کوپن کد خوش آمدید.
از اینکه از خدمات و محتوای سایت ما، که از این پس به اختصار "سرویس" نامیده می شود ، استفاده می کنید سپاس‌ گزاریم.
متنی که با عنوان شرایط استفاده از خدمات می خوانید توضیحی درباره شرایط استفاده از وبسایت و کلیه ی سرویس های کوپن کد می باشد.
استفاده از سرویس های ما، به این معنی است که با این شرایط موافقت کرده‌اید. لطفا برای آشنایی با شرایط استفاده از کوپن کد این سند را مطالعه کنید و چنانچه سؤالی برایتان پیش آمد خوشحال می‌شویم با ما تماس بگیرید.


شرایط لازم

 1. تمامی متون ، طرح های گرافیکی ، رابط کاربری ، علام تجاری و در کل تمامی محتوای موجود در سایت متعلق به کوپن کد می باشد. و هرگونه کپی برداری از محتوای سایت ممنوع می باشد و می تواند پیگیری قانونی داشته باشد.
 2. استفاده از سرویس‌های کوپن کد و محتوای آنها، هیچ‌گونه حق مالکیت مادی و معنوی برای کاربر به وجود نمی‌آورد.
 3. برای ایجاد حساب کاربری و استفاده از سرویس های کوپن کد لازم است که بالای 15 سال سن داشته باشید.اگر سن شما زیر 15 سال می باشد لطفا از والدین یا قیم قانونی خود بخواهید حساب کاربری ایجاد کنند و بر فعالیت شما نظارت داشته باشند.
 4. کوپن کد از شماره تلفن همراه و ایمیل شخصی و هم چنین نام شما برای ثبت نام و ایجاد حساب کاربری استفاده می نماید و این بدان معنی است که با ثبت نام ، سایت کوپن کد  برای احراز هویت و یا سایر مواردی که کاربر از پیش تعیین کرده است ، اجازه دارد برای شما پیام کوتاه و یا ایمیل ارسال نماید.
 5. کوپن کد موظف است تمامی اطلاعات شخصی کاربران را نزد خود محفوظ نگه دارد و اجازه ی استفاده ای غیر از موارد تعیین شده توسط کاربر را از اطلاعات شخصی ندارد.
 6. اطلاعات تماس کاربران در سایت کوپن کد نمایش داده نخواهد شد.
 7. ثبت نام کاربر در سایت کوپن کد بدین معنی است که تمامی شرایط استفاده از سرویس های کوپن کد را پذیرفته است.
 8. در صورتی که کاربران برای درج نظرات خود از الفاظ رکیک و یا توهین آمیز استفاده نماید و یا قصد تبلیغ سایت های دیگر را داشته باشند و یا قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض نماید و یا در ثبت نظرات خود  اطلاعات تماس ارائه دهند ، کوپن کد می تواند کاربر را تعلیق نموده و در صورت تکرار ، کاربر را از استفاده از سرویس ها محروم نماید.
 9. کاربر می تواند هر زمان که خواست عضویت خود را در سایت کوپن کد حذف نماید و کوپن کد موظف به حذف تمامی اطلاعات ثبت شده ی کاربر می باشد.
 10. کاربران حق تبلیغ و یا خرید و فروش کوپن ها و کدهای تخفیف را بدون اجازه ی کوپن کد ندارند و در صورت انجام چنین کاری کلیه عواقب آن متوجه کاربر خواهد بود.
 11. کوپن کد موظف است کدهای تخفیف سایت های معتبر را ارائه نماید و از درج کدها یا کوپن های تخفیف سایت هایی که قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض کنند و یا شامل مواردی از جمله کلاهبرداری و اخاذی باشند خود داری نماید.
 12. برای استفاده از کدهای تخفیف و کوپون های موجود در سایت لازم است کاربر علاوه بر رعایت سن قانونی آمده در موارد بالا، با نحوه ی خرید اینترنتی آشنا باشد و در صورتی که با روند خرید اینترنتی نا آشنا باشد موظف است از شخصی آگاه در این زمنیه کمک بگیرد و در غیر این صورت کوپن کد هیچ گونه مسئولیتی در قبال اقدامات کاربر نخواهد  داشت.
 13. کدها و کوپن های تخفیف ارائه شده در سایت کوپن کد متعلق به صاحب برند و یا فروشگاه می باشد و در صورتی که صاحب برند و یا فروشگاه مایل به ارائه ی کوپن به صورت عمومی نباشد می تواند با اثبات مالکیت خود از کوپن کد بخواهد که پست مربوطه را حذف نمایید و کوپن کد مجبور به حذف تمامی پست های مربوطه می باشد.
 14. کلیه کاربران سرویسهای کوپن کد اعم از کاربران احراز هویت شده و کاربران میهمان ، موظف به رعایت کامل شرایط سرویسها می باشند.

 

تغییرات این سند


مطالب ذکر شده در این سند دائمی نیستند و ممکن است با تغییر در سیاست‌های کوپن کد، دستخوش تغییر و تجدید نظر شوند.پس لازم است کاربر هر از چندگاهی مطالب این صفحه را بازبینی و مطالعه نماید.